Uwalnianie głosu dla dorosłych

KAŻDY MA SWÓJ JEDYNY I NIEPOWTARZALNY GŁOS, ponieważ to nasza osobowość, charakter, temperament nadają mu jego wyjątkowość. Nasz głos to odbicie naszego wnętrza, dlatego możemy z niego tak dużo wyczytać: naszą kondycję, napięcie, nastrój… To nim wyrażamy nasze pragnienia i potrzeby. Głos to nasz instrument, którego nie musisz nigdzie szukać, wystarczy go odkryć! Nasze ciało jest niezwykłym rezonatorem dla naszego głosu, gdzie dźwięk może wibrować, a oddech i energia swobodnie przepływać.

  • Czy jesteś narażona w swojej pracy na eksploatację głosu, który często się męczy, powodując nawracające kłopoty z gardłem, chrypkę lub łamliwość głosu?
  • Czy czujesz czasem, że coś zaciska Ci gardło, wiąże pętlę na szyi, czujesz gulę w gardle powodując, że nie możesz swobodnie mówić lub śpiewać i być w tym autentycznym i przekonywującym?                                                                                                              
  • Przed wystąpieniami, gdzie masz przed sobą większą ilość słuchaczy czujesz lęk, który paraliżuje Twoje ciało, a Twój głos zdradza tremę i stres?                                                                                             
  • Potrzebujesz popracować nad pewnością siebie podczas codziennej komunikacji zawodowej lub prywatnej?
  • Chcesz poszerzyć świadomość używania aparatu mowy tak, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób wynikających z nieprawidłowej emisji głosu?
  • Może czujesz, że w Twoim głosie jest zapisane COŚ co domaga się uwagi, wyrażenia, a może nawet wykrzyczenia, aby uwolnić to i zrobić krok do przodu w NOWE w swoim życiu?

Mogę towarzyszyć Ci w drodze odkrywania swojego głosu i jego mocy, oraz nauczyć Cię jak prawidłowo i świadomie używać swojego aparatu mowy. Jest to również droga akceptacji, polubienia, aż w końcu pokochania swojego głosu. 

Nauczę Cię jak zacząć oddychać świadomie z „brzucha” – przecież oddech to życie. 

Dam Ci narzędzia do świadomej pracy nad głosem, tak aby utrzymać go w pełnym zdrowiu. 

Pomogę Ci w odzyskiwaniu swojego głosu po chorobie lub innych sytuacjach, które obniżyły jego kondycję. 

Podzielę się z Tobą wiedzą na temat profilaktyki i higieny głosu. 

Popracujemy nad wyrazistością Twojej mowy – dykcją. 

Będziemy wyprowadzać Twój głos do przodu, jeśli utknął gdzieś głęboko w gardle. 

Wzmocnimy moc Twojego głosu przez pracę nad rezonatorami.

Pewność Twojego głosu wpłynie na pewność siebie samej. Twoja komunikacja i wystąpienia nabiorą wyrazu, energii i zostaną na długo w pamięci słuchacza. To właśnie energia i wolność są najważniejszymi składnikami naszych wypowiedzi, ale przede wszystkim, zdrowego głosu i naszego ŻYCIA!